Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Hajredin Haxhiraj

Apartament 104 m2 per shitje ne qytet, Vlore.0
 • Cmimi: €52,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 104 m2
 • Nr. Listimi: 817

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Hajredin Haxhiraj.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695196069.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • kati 4
 • Me certifikate pronesie
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -