Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Hajredin Haxhiraj

Apartament per shitje ne Vlore 1
 • Cmimi: €36,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 79 m2
 • Nr. Listimi: 720

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ballkon
 • kati 4
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -