Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri

Apartament luksi per shitje ne Vlore.9
 • Cmimi: €103,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 103 m2
 • Nr. Listimi: 816

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri. Pamje e panderprere e detit.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • kati 5
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -