Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri.

Apartament 55m2 per shitje ne Vlore, bregdet. 1
 • Cmimi: €35,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 55 m2
 • Nr. Listimi: 824
 • Statusi: SHITUR

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -