Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri

Apartament 100 m2 per shitje ne Vlore, bregdet.4
 • Cmimi: €75,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 100 m2
 • Nr. Listimi: 815

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Haziz Xhyherri.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • I pamobiluar
 • kati 3
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -