Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore Rruga Lef Sallata

Apartament 115 m2 per shitje ne Vlore.17
 • Cmimi: €73,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 115 m2
 • Nr. Listimi: 810

Apartament per shitje ne Vlore Rruga Lef Sallata. Pozicionohet ne rezidence te re, punime cilesore ekstra, sistem kaldaje, site per insekte ne dyer dhe dritare, disponon dhome depo te mbyllur ne ballkon. Ne cmim perfshihet garazhi 26 m2.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Garazh
 • I pamobiluar
 • Kati i 6
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -