Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Memo Gjoleka

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Memo Gjoleka.1
 • Cmimi: €78,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 109 m2
 • Nr. Listimi: 819

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Memo Gjoleka, bregdet.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I pamobiluar
 • kati 3
 • Me certifikate pronesie
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -