Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore Rruga Murat Terbaci

Apartament per shitje ne Vlore prane Konsullates Italiane.06
 • Cmimi: €67,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 123 m2
 • Nr. Listimi: 818

Apartament per shitje ne Vlore, tek Konsullata Italiane.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -