Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Murat Terbaci

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore, bregdet.7
 • Cmimi: €54,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 63 m2
 • Nr. Listimi: 786

Apartament 1+1 per shitje ne Vlore, Rruga Murat Terbaci. Pozicionohet vetem 50 m larg detit, plotesisht i mobiluar, gati per te banuar.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -