Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Riza Salati.

Shitet apartament 2+1 ne Vlore qytet 7
  • Cmimi: €45,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 107 m2
  • Nr. Listimi: 706

  • Kati i 6
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -