Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova, ne Lungomare

20181001_100917
 • Cmimi: €48,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 68 m2
 • Nr. Listimi: 836

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova, ne Lungomare.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Kondicioner
 • Me certifikate pronesie
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -