Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Tasin Jonuzi.

Apartament per shitje ne Vlore, Ish Gjygji i Vjeter
 • Cmimi: €55,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 127 m2
 • Nr. Listimi: 716

 • Ashensor
 • kati 3
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Rezidence e re
 • Verande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -