Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Tasin Jonuzi.

SONY DSC
 • Cmimi: €76,400
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 113.14 m2
 • Nr. Listimi: 769

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, Rruga Tasin Jonuzi. Apartamenti disponon sallon me kend kuzhine ne plan te hapur, 2 dhoma gjumi, korridor ne hyrje, aneks hekurosje, studio biblioteke, tualet, 2 ballkone, kuzhine e jashtme dhe dhome magazine mbi korridor e shtruar me parket. Punime shume cilesore e pajisur me radiator per sistem individual kaldaje. Parkim privat i nendheshem i komanduar me pult per 3 makina me cmim ekstra per te interesuarit. Rezidence e re me punime cilesore me lulishte ne hyrje, 2 apartamente ne kat. Zone e qete per banim. Ne siperfaqen e publikuar nuk perfshihet siperfaqe e ambjenteve te perbashketa prej 20.6 m2.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -