Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rr. Sadik Zotaj

Apartament per shitje ne Vlore Rr.Sadik Zotaj
  • Cmimi: €34,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 58.5 m2
  • Nr. Listimi: 665

Apartament per shitje ne Vlore, Rr. Sadik Zotaj. Apartamenti pozicionohet ne qender te qytetit prane Shkolles Ali Demi. Plotesisht i restauruar dhe ne siperfaqen e shfrytezueshme per banim ka shtese 11 m2 ndertim i ri. Ballkon me cati druri dhe vetrate te madhe xhami me akses direkt ne sallon.

Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne telefonin +355 695196069!

  • Ballkon
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -