Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Tek Rrapi.

20180315_110458
 • Cmimi: €85,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 181.62 m2
 • Nr. Listimi: 831

Apartament per shitje ne Vlore, Tek Rrapi, Uji i Ftohte,
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Apartament per shitje ne Vlore Uji i Ftohte
 • Ashensor
 • I pamobiluar
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje panoramike
 • Prane Shetitores buze detit
 • Rezidence e re

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -