Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore-72 m2 ne Transballkanike

Apartament per shitje ne Vlore 72 m2 2
  • Cmimi: €31,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 72 m2
  • Nr. Listimi: 378

Apartament per shitje ne Vlore-72 m2 ne Transballkanike. Pozicionohet ne rezidence te re ne perfundim. Apartamenti ka orientim Lindje dhe planimetri funksionale 1+1. Punime cilesore te ambjenteve te brendshme dhe te perbashketa.

Per informacion te detajuar ju lutem na kontaktoni. Tel. +355 33 205 821.

  • Ashensor
  • kati 4
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -