Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore

apartament per shitje ne Vlore Skele1
 • Cmimi: €40,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 76 m2
 • Nr. Listimi: 859

Apartament per shitje ne Vlore.
Apartament 2+1 per shitje ne Vlore, me sip. 76 m2, Cmimi 40.000 €.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kati i 6
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -