Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per shitje, Rruga Jeronim de Rada, Vlore

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore.18
 • Cmimi: €46,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 87.5 m2
 • Nr. Listimi: 796

Apartament 2+1 per shitje, Rruga Jeronim de Rada, Vlore.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • 2 Ballkone
 • Apartament per shitje ne Vlore
 • Ashensor
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -