Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje Skele Vlore

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  • Cmimi: €123,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 117 m2
  • Nr. Listimi: 160

Apartament lukzos per shitje ne Lgj. Pavaresia , ne qender te qytetit. I mobiluar me shume stil dhe klas.Disponon 2 dhoma gjumi, dhome ndenje / ngrenie, 1 tualet, 2 ballkone, 1 depo. I pajisur me 3 kondicionere, punime cilesore , tualet me hidromasazh. Mobilimi eshte i perfshire ne cmim.Nxitoni te telefononi per nje vizite prane tij!

  • Ashensor
  • E mobiluar
  • Kondicioner
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -