Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Radhime Vlore

Shtepi pushimi ne Radhime (1)
 • Cmimi: €50
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 526

Apartament pushimi ne Radhime per 4 persona. I mobiluar plotesisht, pozicionohet vetem 50 m larg plazhit. Rezidence e mbyllur me vend parkimi per rezidentet.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 3
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Tv

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -