Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore tek Marina – 6 persona

Apartament pushimi ne Vlore - 6 persona
 • Cmimi: €45
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 682

 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • Garazh
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -