Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore, ne Lungomare

20180710_094643
 • Cmimi: €40
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 60 m2
 • Nr. Listimi: 845

Apartament pushimi ne Vlore, ne Lungomare. Pershtatet per 2-4 persona.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • I mobiluar
 • Kati 8
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -