Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore, ne Lungomare

Apartament pushimi ne Vlore, 4-6 persona.8
 • Cmimi: €45
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 105 m2
 • Nr. Listimi: 838

Apartament pushimi ne Vlore, ne Lungomare.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -