Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri

Apartament pushimi me qira ne Vlore (5)
 • Cmimi: €60
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 120 m2
 • Nr. Listimi: 532

Apartament pushimi ne Vlore prane Plazhit te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ne nje kompleks rezidencial me ambjente te gjelberuara. Disponon dy dhoma gjumi , dhome ndenje me kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, tualet dhe ballkon te bollshem me pamje nga kalaja e Kanines. Mobilim i ri modern. Pozicionimi i tij ne breg te detit dhe ne faqen e malit e ben kete apartament nder me te preferuarit.
Rezervoni pushimet tuaja tani!
Per me shume informacion na kontaktoni me tel : +355 695149894.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • kati 5
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Prane rruges kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -