Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore, Rruga Dhimiter Konomi, 4 persona.

Shtepi pushimi ne Vlore.5
 • Cmimi: €55
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 55 m2
 • Nr. Listimi: 847

Apartament pushimi ne Vlore, Rruga Dhimiter Konomi, 4 persona.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne email: danushi@propertyinvlora.com ose telefononi: +355695149894.

 • Afer detit
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • I mobiluar
 • Internet
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Lavatrice
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Vend Parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -