Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova

Apartament pushimi me qera ne Vlore, ne bregdet.10
 • Cmimi: €35
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 806

Apartament pushimi ne Vlore, Rruga Rushit Gurishova.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 00355695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ballkon
 • I mobiluar
 • kati 5
 • Kondicioner
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -