Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi vetem 30 m larg plazhit ne Vlore Shqiperi

Shtepi pushimi ne Shqiperi ne bregdetin e Vlores 01
  • Cmimi: €35
  • Kategoria: Shtepi Pushimi
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 68 m2
  • Nr. Listimi: 330

Apartament pushimi per 2-4 persona plotesisht i mobiluar vetem 30m larg plazhit Uji i ftohte ne Vlore.Perbehet nga sallon & kend kuzhine te perbashket, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje te detit. Banesa ndodhet ne shetitoren prane detit ne kompleksin e ri te pallateve prane Akademise se Marines.Pozicionohet ne katin e 5 te nje objekti me ashensor. Zona ofron mundesi argetimi si bar, restorante me gatim tradicional dhe prodhime peshku, kend lojrash bar per familjaret, market dhe qendra estetike. Vetem 10 min. ne kembe pergjate shetitores ju mund te vizitoni Muzeun e Pavaresise & Qendrat tregtare. Cmimi 35 euro/nate.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

  • Carcafe & Peshqire
  • Kondicioner
  • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -