Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi per qera ne Ksamil Sarande

plazh ne Ksamil Sarande
  • Cmimi: €80
  • Kategoria: Shtepi Pushimi
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 100 m2
  • Nr. Listimi: 388

Apartament pushimi per qera ne Ksamil Sarande. Apartamenti ndodhet ne vile te re 2 kateshe vetem 100 metra larg plazhit ne gjirin me te bukur te Ksamilit vetem 1 milje larg Korfuzit. Disponon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine plotesisht te mobiluar, tualet me dush dhe vaske , verande , oborr me furre prej guri per grile. Vend parkimi i perfshire ne cmim. Per pushuesit e apartamenteve ofrohet çader me 2 shezllon te garantuar me cmim ekstra. Vetem 20 m larg plazhit ofrohet sherbim bar restorant me menu tradicionale te zones, prodhime deti, midhje te fresketa te kultivuara ne liqenin e Butrintit, prodhime mishi dhe piceri.
Rezervoni tani pushimet tuaja ne ishujt e Ksamilit!

  • Kondicioner

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -