Detaje mbi Pronen

Apartament Pushimi per qera ne Rruga Rushit Gurishova Vlore

20180701_101105
 • Cmimi: €40
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 461

Apartament Pushimi per qera ne Vlore. Mobilim modern, kuzhine e pajisur me elektroshtepiake dhe ene kuzhine. Pozicionohet vetem 100 m nga plazhi.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. +355695149894 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I disponushem per qera vjetore dhe sezonale.
 • I mobiluar
 • kati 5
 • Kondicioner
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -