Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi me qera ne Orikum-30€/natë

Apartament per qera ne Orikum 1
 • Cmimi: €30
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 59.31 m2
 • Nr. Listimi: 674

Apartament pushimi me qera ne Orikum. Mobilim modern dhe funksional. Pershtatet per 4 persona. Kompleksi rezidencial disponon pishine me sherbim bar piceri, e cila administrohet nga te trete dhe eshte funksionale gjate sezonit veror.
Per te rezervuar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose e-mail: danushi@propertyinvlore.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 2
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -