Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi me qera ne Vlore bregdet – 5 persona

Apartament pushimi per qira ne Vlore-5persona
 • Cmimi: €50
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 100 m2
 • Nr. Listimi: 684

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • I mobiluar
 • kati 2
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Pamje nga deti
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -