Detaje mbi Pronen

Apartament pushimi me qera prane plazhit ne Vlore

IMG-20190310-WA0007
 • Cmimi: €40
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 343

Apartament pushimi me qera prane plazhit ne Vlore.
Apartament ndodhet ne katin 3 te nje rezidencete re me ashensor. Disponon dhome gjumi, sallon dhe kend kuzhine, tualet, ballkon me pamje deti. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar. Apartamenti eshte i pozicionuar vetem pak metra nga deti. Ndodhet prane Plazhit te Ri Me ne jug te rezidences ndodhet Plazhi i Ujit te Ftohte dhe Plazhi i Vilave. Prane Rezidences ka sherbim si bar, restorante, market, internet caffe etj.

Rezervo tani! Ju lutem kontaktoni ne tel. +355695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Carcafe & Peshqire
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Lavatrice
 • Set gatimi & ngrenie per 2-4 persona
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -