Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne plazhin e Radhimes

Apartament me qera ne plazhin e Radhimes (6)
 • Cmimi: €50
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 491

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • kati 4
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Prane rruges kryesore
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -