Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore

Apartament per qera ne Vlore03
 • Cmimi: €250
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 618

Apartament i mobiluar per qera ne Vlore. Pozicionohet ne katin e tete ne nje rezidence te re prane shetitores buze detit. Plotesisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner. Disponon nje dhome gjumi , dhome ndenje me kend kuzhine , tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni !

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • Kati 8
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -