Detaje mbi Pronen

Apartament 2+1 per qera ne Vlore ne Lungomare

Apartament me qera ne Vlore me pamje nga deti02
 • Cmimi: €60
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 96 m2
 • Nr. Listimi: 533

Apartament 2+1 per qera ne Vlore ne Lungomare. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me ambjente te gjelberuara. Disponon dy dhoma gjumi , dhome ndenje me kuzhine te pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, 2 tualet dhe ballkon te bollshem me pamje deti. Mobilim i ri modern. Pozicionimi i tij ne breg te detit dhe ne faqen e malit e ben kete apartament nder me te preferuarit.
Rezervoni pushimet tuaja tani!
Per me shume informacion na kontaktoni me tel : +355 695149894.

 • Apartament pushimi ne Vlore
 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • I mobiluar
 • Kati i 6
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -