Detaje mbi Pronen

Apartament me qera ne Vlore prane Plazhit te Ri

Apartament per shitje ne Vlore (2)
 • Cmimi: €60
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 85 m2
 • Nr. Listimi: 504

Apartament per pushime me qera ne Vlore .Apartamenti ndodhet ne zonen e Ujit te Ftohte vetem 30 m larg plazhit. Disponon 2 dhoma gjumi , dhome ndenje te perbashket me kuzhine, tualet me vaske dhe 2 ballkon me pamje panormike det. I pajisur me kondicioner.Plotesisht i mobiluar.
Per me shume informacion na kontaktoni!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne Lungomare Vlore
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -