Detaje mbi Pronen

Apartament per qera ne Vlore qytet

Apartament me qera ne Vlore qytet09
  • Cmimi: €170
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 4
  • Tualet: 2
  • Siperfaqe: 150 m2
  • Nr. Listimi: 566

Apartament me qera ne Vlore . Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3 kateshe ne qytet Vlore. Pjeserisht i mobiluar. Disponon 2 dhoma fjetje , kuzhine , sallon , 2 tualete dhe ballkon te bollshem.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

  • Ballkon
  • kati 2
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -