Detaje mbi Pronen

Apartament me qira ne plazhin e Radhimes Vlore

Apartament pushimi ne Vlore Radhime12
 • Cmimi: €50
 • Kategoria: Shtepi Pushimi
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 65 m2
 • Nr. Listimi: 553

Apartament me qira ne Radhime Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje rezidence te re pjese e nje kompleksi turistik me kulla 4-kateshe prane plazhit te Radhimes . Plotesisht i mobiluar me nje mobilim te ri dhe luksoz. Disponon nje dhome gjumi , kuzhine me te gjitha pajisjet e nevojshme, tualet dhe ballkon me pamje panoramike te gjirit te Vlores.
Per me shume informacion na kontaktoni ne agjensi ne nr :+355 695149894!

 • Afer detit
 • Ballkon
 • Carcafe & Peshqire
 • E mobiluar
 • kati 4
 • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -