Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Fier

Apartament per shitje ne Fier 6
  • Cmimi: €25,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 72 m2
  • Nr. Listimi: 654

Apartament per shitje ne Fier, Lagje Apollonia. Disponon dhome gjumi, sallon dhe ambjent ngrenie ne plan te hapur, korridor, tualet dhe dhome tharje, ballkon. I mobiluar, me kondicioner, gati per te banuar. Zone e preferuar per te banuar.

Per cdo detaj ju lutem kontaktoni ne telefon +355 33 205821!

  • I mobiluar
  • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -