Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne qytet Vlore i mobiluar

Apartament per shitje ne qytet Vlore11
 • Cmimi: €65,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 110 m2
 • Nr. Listimi: 547

Apartament per shitje ne Vlore ne qytet. Apartamenti ndodhet prane Gjykates se rrethit Vlore ne katin e 7-te te nje rezidence te re me ashensor. Plotesisht i mobiluar me nje stil modern . Disponon 2 dhoma fjetje, sallon me kend kuzhine te perbashket, dy tualete dhe ballkon me pamje te rruges kryesore Vlore-Skele. Punime cilesore . Me certifikat pronesie.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni !

 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Prane Bulevardit Kryesor Ismail Qemali
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -