Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Rr. Murat Terbaci ne Vlore

Apartament 2+1 per shitje ne Vlore 4
 • Cmimi: €69,600
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 116 m2
 • Nr. Listimi: 659

Apartament per shitje ne Vlore. Pozicionohet ne rezidence te re vetem 50 m larg shetitores bregdetare dhe plazhit. Apartamenti disponon sallon ne plan te hapur me kend kuzhine te mobiluar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor & 3 ballkon me pamje panoramike te vijes bregdetare.
Per te vizituar apartamentin ju lutem telefononi 0695196069!

 • Ashensor
 • Me certifikate pronesie
 • Pamje panoramike
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -