Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande Rr.Gjergj Araniti

Apartament per shitje Sarande 08
 • Cmimi: €69,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 97 m2
 • Nr. Listimi: 176

Apartament per shitje prane detit Jon ne Sarande. 97 m2 i perbere nga 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje/ngrenie , tualet. Pozicionuar ne koder , ne katin e 9 te nje objekti te ri residencial ky apartament te jep mundesine e nje pamje magjike te bregdetit.

Per me shume informacion kontaktoni zyren tone !

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -