Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Sarande

Apartament per shitje ne Sarande
  • Cmimi: €75,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 2
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 130 m2
  • Nr. Listimi: 482

Apartament 2+1 per shitje ne Sarande. 130 m2 apartament me 9 m2 verande, i mobiluar per shitje prane Kanalit te Cukes ne Sarande. Rezidence e re me akses direkt ne rrugen kryesore.

Per me shume detaje ju lutem kontaktoni agjensine.

  • Apartament per shitje ne Sarande
  • I mobiluar
  • Ne rruge kryesore
  • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -