Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore 64m2 i mobiluar

Apartament ne shitje ne bregdet Vlore (12)
 • Cmimi: €72,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 64 m2
 • Nr. Listimi: 472

Apartament per shitje ne Vlore prane detit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje rezidence te re prane shetitores buze detit. Disponon nje dhome ndenje me kend kuzhine, nje dhome gjumi , tualet dhe ballkon me pamje panoramike te detit. Plotesisht i mobiluar me nje mobilim modern dhe luksoz. Shitet i mobiluar
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Afer detit
 • Ashensor
 • Ballkon
 • I mobiluar
 • Kondicioner
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Prane Shetitores buze detit
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -