Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore i mobiluar

Apartament per shitje ne bulevard Vlore skele (1)
  • Cmimi: €25,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 57 m2
  • Nr. Listimi: 495

Apartament per shitje ne qytet Vlore.Shitet aprtament 1+1 ne bulevardin kryesor Vlore-Skele.
Apartamenti disponon nje dhome fjetje ,dhome ndenje me kuzhine dhe tualet.Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues me vit ndertimi1985.Disponon certifikat pronesie.
Per me shume informacion na kontaktoni!

  • Apartament per shitje ne Vlore
  • kati 4
  • Me certifikate pronesie
  • Ne rruge kryesore

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -