Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore Lagje Pavaresia

Apartament ekzistues per shitje ne Vlore 3
  • Cmimi: €28,000
  • Kategoria: Apartament
  • Dhoma: 1
  • Tualet: 1
  • Siperfaqe: 75 m2
  • Nr. Listimi: 443

  • Apartament ekzistues
  • Ballkon
  • kati 4
  • Me certifikate pronesie

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -