Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore prane Portit

Apartment for sale in Vlora17
 • Cmimi: €60,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 115 m2
 • Nr. Listimi: 177

Apartament per shitje ne Vlore prane Portit. 115 m2 e mire organizuar me pamje deti. Disponon 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje/ngrenie, 2 tualete, ballkon. Projekt i sapoperfunduar me cilesi mjaft te mire punimi. Cmim i negociueshem.

Per me shume detaje kontaktoni zyren tone.

 • Ashensor
 • Ballkon
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -