Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore prane Shkolles “Naim Frasheri”

Apartament per shitje ne Vlore12
 • Cmimi: €40,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 80 m2
 • Nr. Listimi: 600

Apartament per shitje ne Vlore prane Shkolles "Naim Frasheri". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje rezidence te re me ashensor. Disponon nje dhome gjumi , dhoma ndenje me kuzhine , tualet dhe ballkon te bollshem, me orientim jugu. I pamobiluar. Zone e qete banimi.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • E pamobiluar
 • kati 5
 • Me certifikate pronesie
 • Prane rruges kryesore
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -