Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave

Apartament per shitje ne Vlore (5)
 • Cmimi: €55,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 1
 • Tualet: 1
 • Siperfaqe: 60 m2
 • Nr. Listimi: 508

Apartament per shitje ne Vlore prane Vilave Qeveritare.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri te sapo perfunduar. Dsponon nje dhome gjumi ,dhome ndenje me kuzhine te perbashket,tualet dhe ballkon me pamje panoramike deti .Nga apartamenti mund te shijoni ajrin e detit dhe nje pamje te vecante te Sazanit, Karaburunit dhe gjithe bregdetit te Vlores.
Per me shume informacion ju lutemi na kontaktoni!

 • Afer detit
 • Ballkon
 • E mobiluar
 • kati 5
 • Kuzhine e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket
 • Me certifikate pronesie
 • Ndodhet prane rruges nacionale Vlore-Sarande
 • Pamje nga deti
 • Rezidence e re e perfunduar
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -