Detaje mbi Pronen

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Murat Tërbaçi.

Apartament luksi per shitje ne Vlore, Uji i Ftohte.3
 • Cmimi: €180,000
 • Kategoria: Apartament
 • Dhoma: 2
 • Tualet: 2
 • Siperfaqe: 209 m2
 • Nr. Listimi: 714

Apartament per shitje ne Vlore, Rruga Murat Tërbaçi.
Per te vizituar apartamentin ju lutem kontaktoni ne tel. 0695196069 ose email: danushi@propertyinvlora.com!

 • Ashensor
 • Ballkon
 • kati 7
 • Me certifikate pronesie
 • Ne rruge kryesore
 • Pamje nga deti
 • Pamje panoramike
 • Rezidence e re
 • Zone parkimi

Prona ne Harte

Apartament per shitje ne Vlore,Apartamente per qera ne Vlore,Troje per shitje Vlore,Agjensi Shitje dhe Qera ne Vlore -